Už vím, jak na splín

sobota 8. října 2016
Konec splínům. Od minulého pondělí jsem se smutněním rozhodla zatočit a po práci jsem si naordinovala pestrý program. Každé odpoledne s holkama vyrazíme na nějaké zajímavé místo. Jestli chtějí přidají se, když ne, razím sama. Ať už je to kavárna, galerie nebo obchod. Chci si Prahu užít a z každého dne vytěžit maximum. Kdy jindy mám lepší příležitost vyrazit na tolik zajímavých akcí, když obvykle do velkoměsta přijíždím na den, maximálně dva.

O víkendu měl přijet T., ale onemocněl a tak jsem v Praze zůstala. Po velikém zklamání jsem zatlačila slzu v oku a smutek uzavřela slovy "Lásko, aspoň nebudu v neděli zase bulet na peróně" a pečlivě připravila itinerář, pro mě a kamarádku . Kdo sleduje můj instagram, ten už ví, kudy vedly naše stopy. Jsem tolik ráda, že jde za jeden den obrazit několik akcí. Po tom se mi bude doma asi dost stýskat. Ale na Meat Design se těším moc.

Zajímavé zjištění je, že nepříjemný personál dokáže "otrávit" nejen vaši náladu, ale také jídlo případně požitek z prohlížení krásné knihy, tak, že se ji rozhodnete prostě nekoupit. Obchody krásné, lidi už ne tolik. Nebudu psát, které konkrétně, protože každý z nás má nárok na svůj špatný den a dávám druhou šanci. Přijdu znovu. :)) Naopak v některých, jako byla třeba Papírna nebo Phill´s Twenty7, byli nejmilejší.
Phill´s Twenty7DOXNárodní galerie


Debut Gallery

Jsem moc pyšná, kolik talentovaných lidí a krásných míst v té naši zemi máme.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT