Knižní tipy

úterý 22. listopadu 2016
Knížky jsou pro mě velmi oblíbený dárek. K Vánocům nejvíc, neboť zima za okny vybízí k zakuklení do deky, pití svařeného vína a čtení/prohlížení knih. Aktuálně mám na svém ježíškovském seznamu tyto. Po The Kinfolk Home toužím delší čas a další tři ze seznamu, Kitchen Kulture, Scandinavia Dreaming a Evergreen,Living with plants, jsem si měla možnost osahat v Page Five, krásném to knihkupectví sídlícím v Praze Holešovicích ve Veverkově ulici. Doporučuji navštívit osobně. Pokud však tuto možnost nemáte, mají rovněž e-shop. U něj dost oceňuji, mimo širokánské nabídky zahraničních titulů, také možnost náhledu dovnitř knížky. Zvlášť u publikací zaměřených na interiéry by to měla být povinnost. :)
zdroj PageFive

5 komentářů

 1. Jééé, tak tím jsi mně udělala obr radost. Můj wishlist se právě rozrostl. Děkuji za tip na knihkupectví! PAPA, Katka

  OdpovědětVymazat
 2. Pěkné ráno,
  po Kinfolk knize pokukuji také dlouho,vždy tomu zatím ustoupí něco důležitějšího,ale snad se taky dočkám.Ta kniha o rostlinách vypadá taky skvěle,určitě je knihkupectví prima.Děkuju za tip a přeji pěkný den.
  Renata

  OdpovědětVymazat
 3. Ej, tuším som si práve rozšírila svoj vianočný knižný wishlist. Krásne tipy, ďakujem :)

  OdpovědětVymazat
 4. Zrovna dnes mě přepadla touha si koupit novou knihu, ale čekám na Black Friday. Kinfolk Home má čestné místo vedle nočního stolku (tak jak to má být podle všech insta fotek) a doporučuji

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to jsou bezva tipy a v pravý čas! Kinfolk jsem dostala k narozkám před rokem a teď se blíží ty další:-) Už jsou (knížky) na Dejmidárku. Děkuju!!!

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT