Proč tak moc ráda pěstuju rostliny...

úterý 8. května 2018
Myslím, že rostlina prostě neumí být kráva. Tak jednoduché to je. Není zlá a podlá, pro nic za nic se neuráží, nezradí, nepomlouvá a za maličkou péči dostanete neskutečnou odměnu. Nestarám se o ně z vypočítavosti, ale to, jak se vám za trochu vody vrátí kopec lásky, to se počítá. Kromě rostlin miluju také zvířata, ale i můj milovaný Eda se umí tvářit uraženě, i on má své nálady, ale kytka? Ta vás vždycky přijme. Proto je chci kolem sebe a proto budu neúnavně pěstovat a sadit a radovat se.

Pro všechny, kteří by rádi pěstovali a nejde to, sdílím odkaz, který mi včera poslala kamarádka. Poučme se z toho a přenesme to také do našeho lidského světa a našeho vztahu k němým tvářím (protože upřímně, už se nemůžu koukat ani na zprávy, jak je tam denně utýrané zvíře) a zeleným kamarádům. Opečovávejte s radostí a nadšením, to samé se vám vrátí zpět.

 6 komentářů

 1. Máš pravdu Jani, je to až neuveriteľné koľko krutosti môže byť v ľuďoch. Ďakujem za krásny príspevok. Andrea

  OdpovědětVymazat
 2. Olivko,máme dvě kočky takže ubližování zvířatům bych trestala stejně jak ubližování bezbranným dětem a seniorům.Ať si říká kdo chce,co chce. A ničení zeleně kolem nás nesnáším taktéž.
  Pěkné dny všem.
  Katka z Km

  OdpovědětVymazat
 3. Kásně napsané! A díky za propagaci Rostlinné štafety! :-*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju a děkuju, žes pro štafetu vybrala tak krásné datum! :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT