Geometrica

středa 7. listopadu 2018
Geometricu jsem poznala na letošním Designbloku, další objev, který mě zaujal, líbil se mi jejich stánek a prezentace šperků. Na černém pozadí si levitovala spousta barevných kostiček a jiných geometrických tvarů.
Geometrica jsou originální minimalistické šperky čistých tvarů za kterými stojí Tereza Sekyrová. Šperky vyrábí ze speciálního umělého kamene - Corianu, recykluje tak odpadní materiál průmyslové výroby. Corian se běžně využívá jako povrchový materiál, je tedy vysoce odolný a vzhledem připomíná kámen nebo mramor. Je příjemný na dotek a není těžký. Dalším benefitem této značky je, že nepoužívá kovy, což je u šperku více než běžné. To ocenila hlavně má kamarádka, se kterou jsem celý Designblok prochodila, má na kov alergii a tak si spoustu krásy musí odepřít. Další plus, nemusela bych se bát, nosit tyto šperky v práci. Rozumějte, já tu uniformu potřebuju trochu personifikovat. :D Už několik řetízků jsem utrhla, prstýnky odřela... Tyto přívěsky by to jistě zvládly. :)


 

2 komentáře

  1. Mě baví, jak se na ty instalace dokážeš dívat. Já tam bloudila a nedokázala se soustředit na jednotlivý vystavovatele, všechno mi splývalo a vidím, že to bylo hezký, až když si koukám na fotky...

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já byla jak v tranzu! Letos mě to prostě ohromně nadchlo. <3

      Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT