HOt!

úterý 29. ledna 2019
Ukrutně šmrncovní kombinace - bílá košile, černé lodičky, kalhoty klasického střihu a nebo klidně polobotky na nízké podrážce. Takový trochu pánský look. Za mě silnější než všechny šatičky (třeba s odhalenými zády) ever. Navíc tak jednoduché, protože kdo doma nemá klasiku, černé kalhoty a bílou blůzu? 

PS: Těším se na saka, až je nebudu muset soukat pod kabát.

10 komentářů

 1. Bohužel já nemám bílou košili, nesnáším totiž celý život límečky a knoflíky,ale jinak je to krása a Kate Blanchet je prostě nádherná baba:)
  Irena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toto přesně by řekla moje sestra. Dosud jsem myslela, že je jediná svého druhu. Jakýsi problém s límečkem. Já zas nesnáším ty košile celé. Nesnáším je nosit, ale miluju, jak krásně vypadají. Vadí mi, jak nedrží v kalhotech, ale všechno vyváží to, jak úžasně svědčí...každému! Takže je to nenávist co přerostla v lásku, asi.

   Iren, krásný večer! ♥

   Vymazat
  2. Přesně,miluju je na druhých,sama si v ní připadám jak ve svěrací kazajce,lezou z kalhot,pnou přes ramena,ty manžety.....navíc si v ní připadám jak typická učitelka (i když fakt jsem,:)nemusí to být vidět na první pohled:):):)Jsem zkrátka sportovní typ,nenosím ani podpatky a sukně,ale nejsem mužatka,to ne:)jen mám ráda pohodlí.Tak asi tolik k mému odporu ke košilím:))))

   Vymazat
  3. Musím vám říct, že dnes jsem se hecla a košili si vzala. Vyrazili jsme si na oběd, tak se to těch pár hodin dalo vydržet, ale o pohodlí nemůže být reč. :D :D

   Vymazat
 2. Jak jsem mohla žít sedmdesát let bez černých bot na podpatku s červenou podrážkou! Jiřina z N.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nene, jestli mě čtete a to úžasné číslo je pravda (mé nejdražší mamince letos bude taky 7, nula je nula, takže nic) tak zažívám jednu z největších radostí tady na blogu! ♥ A líbí se mi váš komentář, ať už je v něm sarkasmus nebo ani trochu! ♥

   Vymazat
  2. Ty boty mě taky zaujaly...jsou bezvadné! Ostatně jako celý tento styl :-)

   Vymazat
 3. Olívko, to nebyl sarkasmus, ale výtrysk pravdy, ač jindy bývám střízlivější - ale tady si říkám, že v příštím životě do těch bot půjdu! Pánský styl se mi vždy líbil, asi, že jsem bývala vysoká a štíhlá?
  Jiřina z N.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak si je v příštím životě obujeme společně, ano? Ruku na to! :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT