Negližé

úterý 26. února 2019
Baví mě "negližé outfity". Ne, že bych si vyrazila zrovna v saténové košilce, ale kraječkové tílko přes tričko třeba nosím.  Jednou tak taky vyrazím...v jiném městě, v jiném věku, v jiné době.... :) Móda je moc fajn. Jaro, pojď už, ať můžou kabáty usnout jarním spánkem na samém dně šatní skříně.14 komentářů

 1. Nad některými jsem v rozpacích ...ale budiž ...ať je veselo♥

  OdpovědětVymazat
 2. Tak v tom bych asi nikam nešla. Už vidím, jak v takovýchto šatech přijdu do práce a pánové se budou celý den (copak celý den, to bych měla na talíří do té doby, než bych opusitla firmu) bavit tím, že jsem si vzala noční košili.
  Tereza

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Snad nechodíte jen do práce... Jsou oblečky, ve kterých si vyrazíte na výlet, jiné do společnosti a další třeba na party. A nejlepší na tom všem je, že vás nikdo nenutí to nosit.

   Pěkný den mějte.
   Olív

   Vymazat
  2. Svatá pravda..a já...se někdy takto oblékám.Třeba na výlet,na vínecko s kamarádkou..Krásné dny.JP

   Vymazat
 3. Teda,ne že bych chtěla být hnusná, ale při pohledu na první fotku se mi vybavila jedna stará paní z naší ulice, která ke konci života trpěla demencí a chodila po ulici v podprsence a kalhotkách oblečených na tričku a teplácích.Takže za mně ne, ale proti gustu.....
  Krásné dny přeji.
  Irena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně to skutečně tak odpudivé nepřijde. :)

   Krásné dny, Iren.

   Vymazat
 4. Já neříkám,že je to odpudivé, jen jsem chtěla napsat, co mi to evokovalo. Na mě je tohle moc,přijde mi to nepatřičné, ale když se to někomu líbí, ať to nosí, to je každého věc. Já bych takhle nevylezla. Přijde mi to nevkusné.
  Irena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, to už jste psala v prvním komentáři, že byste v tom nešla. Móda, stejně jako umění nebo design, má vzbuzovat emoce a to se v tomto případě víc než povedlo. A přesně jak píšete, je to každého věc. Naštěstí je v dnešní době dost velký výběr.

   Pěkný den přeji!
   Olív

   Vymazat
  2. V tom je ta současná móda skvělá, že si každý nosí,co se mu líbí a je to v pořádku a líbí se mi, že Vy tolerujete jiný názor, nejsou všechny blogerky takové, některé nesouhlasné komentáře ani nezveřejní, i takovou mám zkušenost. Díky:)
   Mějte se krásně.
   Irena

   Vymazat
  3. Já mám jednoduše ráda lidi, kteří mají názor, obzvlášť když ho mají svůj a stojí si za ním! To mě baví. :)

   Mějte se moc fajn.
   Olív

   Vymazat
 5. Olívka, a mne sa to veru páči. Najmä pani oblečená v červenom modeli a potom celkom posledný model. U nás sa hovorí" Proti gustu žiadny dišputát" - (koľko ľudí, toľko chutí).
  Pekný deň,Olívka.
  Marta♥

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT