Cannot wait...

pondělí 1. dubna 2019
...to see your pink eyes in Budapest! Na vysvětlenou...nebýt u tohoto psaníčka sada štětců k aplikaci očních stínů (stories :), mohl by to být vzkaz vskutku zavádějící. Od vysvětlení, že mám oči jako angorák, po "bůhvíco", taky vyznání či romantický vzkaz, kterému rozumí jen zúčastnění. Pravda není tak poetická. Pravda jsou mé neonově růžové oční stíny budící velký rozruch a kdo si myslí, že v negativním slova smyslu, tak ani náhodou. Vzbuzují pozornost, milou, holce lichotící a já si to užívám. Paní doktorka alergolová obecná z nich nadšená není a já se je snažím nosit málo, ale miluju je tak moc, že mi to nejde.

Za nápad s očními stíny může samozřejmě pinterest, kde jsem poprvé viděla krásu v odstínech červené a já to opět dotáhla k dokonalosti a šla rovnou do té nejrůžovější růžové a umírněnější bordeaux. Jsou to tyto a moje nej - dva obdelníky nahoře vpravo. Vsuvka - zdaleka to neumím "natřít" v tak velkém stylu, natož nějak odstínovat, jako na fotkách níže. Barunka moje drahá - kamarádka, IKEA kolegyně toho času v Budapešti a make-up odobornice - mi však objednala štětce, abych se to teda aspoň trochu naučila a celý proces mi zjednodušila. Upozorňuji, že když jsem se Baru hrdě svěřila se svou objednávkou, kroutila očima (WTF??? jste mohli vidět v obou zorničkách) a nakonec úplně obrátila - to jen, ať věříte, že jsou "FF". Fakt fantastické.
Jedna roztomilá historka s babičkou Toma aneb oční stíny á la atopik.
Bábí: "Jani, ty máš bolavé oči?"
Já: "Ne,  já mám nové oční stíny!"
:D :D :D

PS: Jinak jsem stále holka olejová, téměř bezmakeupová, občas rtěnková, ale ty stíny prostě...

12 komentářů

 1. Olívka, páčiš sa sama sebe? Páčiš - aj s ružovými očnými tieňmi. A svet ti môže byť ukradnutý! Človek by vraj mal v živote skúsiť všetko...
  Želám ti z nich čo najviac potešenia a radosti...
  Marta♥

  OdpovědětVymazat
 2. Olív, růžová je bezva, líbila ses mi s těmi stíny. A nebylo to jako angorák :-)
  Lenka

  OdpovědětVymazat
 3. ...i já jsem vás viděla na workshopu u Soni a za mně dobrý, i když mám věk asi Tomovy babičky :-) ať žije růžová, neb jaro jest a vám to sluší
  jarka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Jaruško a já už teď vím, proč je mi ve vaší společnosti vždycky tak hezky - a jsem si jistá, že nejste ve věku Tomovy babičky!♥

   Vymazat
 4. Já jsem si teď v jednačtyřiceti koupila stíny s holografickým efektem a páčím se sama sobě velmi ��, takže stínům zdar!
  Lea

  OdpovědětVymazat
 5. Takhle jsem vypadala loni brzy z jara,mám alergii na časně kvetoucí stromy a jsem atopik:)Takže z pochopitelných důvodů za mě ne,ale mládí sluší všechno, takže ať si každý nosí co je mu libo.
  Krásné dny.
  Irena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Iren, mládí nemládí, už jsme si to řekly, no ne? :) Nechť se vám alergie vyhne - moje alorgoložka není nadšená právě z tohoto důvodu. .)

   Vymazat
 6. Děkuji:)Vám taky přeji,ať ji máte pod kontrolou:)
  Irena

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT